E-shop na míru

Vyvíjíme B2B i B2C e-shopy na míru

Už vám nestačí standardní řešení? Dodáváme B2B a B2C e-commerce na míru dle individuálních potřeb zákazníka. Navrhneme vám optimální strukturu, vytvoříme moderní grafiku, připravíme pro vás profesionální e-shop. Budeme ho dlouhodobě rozvíjet dle vašich potřeb, technických a bezpečnostních požadavků po celou jeho dobu existence.

K výrobě e-shopu na zakázku používáme ověřený pracovní postup a naši e-shopovou platformu stavěnou nad Nette frameworkem. Veškerá e-shopová řešení hostujeme na našich serverech v našem datacentru, stejně tak, jako nabízíme veřejné hostingové služby. Naše e-shopová řešení dostávájí tu nejlepší hostingovou péči. E-shopy které dodáváme lze propojit na libovolný podnikový systém či CRM. Často propojujeme s Heliosem, MS Dynamics NAV, Pohodou, Money, IFS, Oracle, K2, … Specifické funkcionality pro vás vyvineme na míru, můžete si vymyslet co je třeba, nebo si nechat udělat od nás návrh dle vašich představ.

“Víte, levný e-shop se může hodně prodražit. I v dnešní době hodně zákazníků vypíše výběrové řízení na základě jimi definovaných zadání, osloví dodavatele e-shopových systémů a na základě cenových nabídek určí dodavatele pro své podnikání na internetu. Uběhne dost času, dojde k nasazování, úvodnímu provozu a přesně v těchto oblastech se často mnoho věcí pokazí.

Věřte, že kvalitní analýza ušetří zklamání, hodně peněz a času. Analýza musí vždy předcházet výběrovému řízení na nového dodavatele e-commerce platformy a měla by být provedena lidmi se zkušenostmi z úspěšných projektů e-commerce řešení. Nikdy neopomínejte kvalitní projektové řízení a spolehlivost partnera pro rozvoj eshopu, jeho reference, pozici na trhu a zázemí.

Více než 15 let dodržujeme vysoké standardy a upřímné vztahy se zákazníky."
Petr Pomajbík, jednatel společnosti Petr Pomajbík jednatel společnosti

Cena e-shopu se může výrazně lišit podle toho, jaké funkcionality bude obsahovat, kolik vzhledových a doménových variant bude například obsluhovat nebo jak rozsáhlá bude integrace na podnikový systém. Námi dodávaná řešení začínají cca na 200 tis korunách. Nejčastěji pracujeme na e-shopech v cenovém rozmezí 300 až 800 tis. Kč. Dodání menších řešení je od 1 - 2 měsíců, u rozsáhlých řešení nejčastěji kolem půl roku.

Nenechte se omezovat.