Web na míru

Nabízíme řešení vhodné jak pro menší firmy, tak i pro velké společnosti. Mezi našimi produkty si vybere každý.

Zpracujeme prezentaci podle přání zákazníka. Ale také jsme pro zákazníka profesionálním rádcem a pomáháme mu upřesnit jeho požadavky tak, aby výsledek byl optimální.

Začínáte podnikat, bojíte se investice do webové stránky své firmy? Pak pro Vás máme řešení v podobě malého webu, který v budoucnu budete moci snadno rozšířit na plnohodnotnou webovou prezentaci.

Redakční systém

Pro větší firmy nabízíme webové prezentace běžící na námi vyvíjeném redakčním systému. Redakční systém pro editaci obsahu webu se v této době stává již nutností. Díky našemu produktu budete mít svou prezentaci plně pod kontrolou. Budete moci své zákazníky kdykoliv jednoduše oslovit na Vašem webu.

Mezi hlavní výhody našeho redakčního systému patří:

  • komfortní editace textů;
  • vkládání obrázků;
  • obrázkové galerie, přílohy, datové sklady;
  • vstup více editorů a jejich omezení přístupovými právy;
  • tvorba intranetu;
  • sledování návštěvnosti, statistiky a mnoho dalších vlastností.

Webová grafika

Vytvoříme špičkový design, který bude respektovat Vaše corporate identity, pozvedne Vaši značku, ale zároveň bude přehledný a čitelný. Sledujeme internetový trh a námi vytvořené webové stránky vždy vyhovují aktuálnímu trendu. S našimi službami získáte moderní a dobře reprezentující kabát, díky kterému nejen že zvýšíte prestiž své firmy, ale také získáte nové zákazníky a zvýšíte svůj obrat.

SEO optimalizace

Základní SEO (optimalizace pro vyhledávače) je nutná součást našich dodávek. SEO pomáhá docílit vysoké návštěvnosti a následného navýšení poptávek z internetových stránek. Optimalizace pro vyhledávače vám zajistí umístění na předních místech ve výsledcích vyhledávačů. Optimalizujeme také Vaše stávající webové stránky tak, abyste se dostali ve výsledcích vyhledávání na přední pozice. Chcete se dozvědět o SEO optimalizaci více?. Nebo nás můžete kontaktovat.

Nasazení a provoz webových stránek

Díky našemu webhostingu jsme schopni zajistit Vám instalaci a zprovoznění webových stránek a také případnou údržbu a technickou podporu. Pokud máte již webové stránky na jiném hostingu, zajístíme instalaci i mimo naše servery, či zajistíme migraci na náš webhosting. Více o našem webhostingu naleznete zde.

Cena webu

Cena webu se může lišit podle toho, jaké bude mít funkce, jak rozsáhlý design bude mít nebo jestli pro vás napíšeme texty, pořídíme fotky nebo videa. Cenu za web bez detailnější diskuse, například k čemu má web sloužit, jak s ním chcete pracovat a jaké máte podklady, atp. je těžké specifikovat. Pro představu ale můžeme říci, že základní web umíme vyrobit od 25 tis Kč. Nejčastěji děláme weby v rozmezí 50 až 120 tisíc. Pokud například rozjíždíte nový projekt, navrhneme pro vás minimální funkční řešení, které můžete v budoucnu kdykoli dále rozvíjet a investovat do něj postupně. Vše je na dohodě :)